Zwycięzcy

 • Imię Nazwisko
  Email
  Nagroda
  Odpowiedź na pytanie 1
 • 1. pRZEMEK g
  ami1...@.....
  Otwieracz
  POWIADACIE, ŻE DO ROZDANIA PIWA STAROPREMEN MACIE ? ZAZNACZMY, PIWA PRZEDNIEGO, WARZONEGO Z LEGENDARNEGO UJŚCIA ŹRÓDŁA STAREGO. NA MYŚŁ SAMĄ AŻ CIEKNIE ŚLINKA I CIESZY SIE MINKA. UDZIELE WIĘC ODPOWIEDZI NA PYTANIE ZADANE, GDYBY PIWEM TAKIM BYLO RACZYĆ SIE DANE, SMAKOWAŁBYM JE Z GRONEM BLISKICH MI OSÓB, DOŚĆ OCZYWISTE NA SWÓJ SPOSÓB,LECZ ZAPROSIŁBYM JESZCZE DOBREGO SZWEJKA WOJAKA , NIE MA LEPSZEGO GAWEDZIARZA I CWANIAKA, IMPREZA TAKA BYŁABY PRZEDNIA A JEJ ECHA SIĘGNĘŁBY pRAGI I WIEDNIA
 • 2. Grzegorz R
  rako..@.....
  Otwieracz
  Zaproszę chętnie każdego kogo ciągnie do piwa dobrego. Każdego co potrafi się zatrzymać i o złocistej chwili nie zapominać. Ten co od serca podniesie butelkę w kierunku bliźniego życząc mu wszystkiego dobrego!!! To właśnie duch Pragi sprawi że ta chwila ma coś z magii. Są momenty których jeszcze nie znamy ale z Staropramen pójdziemy naprzód z dobrymi wspomnieniami :)
 • 3. Krzysztof S
  k.st........@.....
  Otwieracz
  Z Woddym Allenem, może opróżniając lodówkę Staropramena dałby się przekonać do stworzenia filmu "O północy w Pradze", gdzie cofnęlibyśmy się do czasów Franza Kafki i Alfonsa Muchy.
 • 4. Janusz Ł
  mesj.@..............
  Otwieracz
  Gdyby lodówka SMEG pełna piwa Staropramen w mojej kuchni stała i o to żeby ją opróżnić by ciągle wołała,zaprosiłbym moich kumpli,z którymi razem pracuję.Pracę bardzo odpowiedzialną i stresującą mamy i często mówimy,że odreagować jej trudy i odstresować się chcemy.Piwo Staropraman idealnie do tego pasuje,bo gdy się je pije duch czeskiej Pragi się pomiędzy nami snuje. Wspomnienia miłych chwil z naszego życia przywołuje,nagromadzony stres rozładowuje. Pozytywną energią do dalszej pracy naładowuje.
 • 5. Łukasz W
  luka.........@.........
  Otwieracz
  Gdybym tylko lodówkę SMEG pełną piwa Staropramen miał z sąsiadem, z którym do niedawno kłóciłem się o przysłowiową miedzę na zgodę opróżnić bym radę miał. Wszystko co złe między nami było, to wyborne piwo by załagodziło. Topór wojenny jednogłośnie popijając go byśmy zakopali i od tej chwili najlepszymi sąsiadami byśmy zostali.
 • 6. Alicja Ż
  alic....@..........
  Otwieracz
  Z moją przyjaciółką Madzią, bo to STARO-PRzyjaźń i naszą ulubioną zabawą jest Gra w Zielone. Zielony to nasz ulubiony kolorek, więc w zielonej lodówce, zielony browarek...to dla nas raj. Nasze wspólne pogaduchy ze Staropramenen to jak spotkanie ze Supermenem. Magda doskonale czuje ducha piwa, więc szybko Staropramena ubywa. Prosimy o nową dostawę, bo do obgadania mamy jeszcze niejedną frapująca sprawę. Pytamy : Grasz w zielone? Masz zielone? Ze Staropramenem zawsze odpowiedź brzmi radosne TAK.
 • 7. Marlena C
  marl.....@.......
  Otwieracz
  Lodówka pełna Staropramena to wyzwanie nie lada, ale znam personę, która do podjęcia tego wyzwania idealnie się nada! To mój szwagier, bo on żłopanie piwska odczynił i z picia piwa rytuał uczynił. O szyszce chmielu potrafi godzinami rozprawiać, różne ciekawostki o browarnictwie opowiadać. Teraz ja bym go zaskoczyła i na piwną biesiadę go zaprosiła! I wiem, że jeżeli dwójka takich amatorów piwa jak my by się zebrała to nie jednej lodówce by podołała!
 • 8. Irena B
  iren..........@.....
  Otwieracz
  Z moją rodziną, bo są najlepsza ekipą która kocha piwo, zabawę i humor... Babunia robi najlepsze naleśniki na piwie, dziadek rozgrzewa nas miodownikiem,nie ma jak w rodzinnym kręgu duchy nam nie straszne...
 • 9. ZBIGNIEW U
  zibi..@.....
  Otwieracz
  MOŻE ZWODZI MNIE FANTAZJA,ALE BĘDZIE TO OKAZJA BY Z MARIUSZEM(SZCZYGŁO) NA PRAWDZIWO WYPIĆ W KOŃCU DOBRE PIWO.TAK POSIEDZIEĆ,CHOĆ NA CHWILĘ I POGADAĆ Z CZECHOFILEM.POMYSŁ WZBUDZIĆ MOŻE ŚMIECH,LODÓWKĘ PEŁNĄ PIWA OPRÓŻNIĆ CHCĘ W STOLICY CZECH.FRAPUJĄCO I POD RĘKĄ,JĘZYK TUTAJ NIE UDRĘKĄ.TRAGIZM,SARKAZM I IRONIA TU NIEZNANA MONOTONIA.DOTKNĄĆ CHCĘ SERCA CZECH MAGII I ZE STAROPRAMENEM POCZUĆ DUCHA ZŁOTEJ PRAGI.WSZAK, GDZIE SIĘ PIWO WARZY TAM SIĘ DOBRZE DARZY,GDZIE SIĘ PIWO PIJE TAM SIĘ DOBRZE ŻYJE....
 • 10. jan b
  jahu.@.....
  Otwieracz
  Karol IV Luksemburski, lodówka SMEG pełna piwa Staropramen i ja. Czy jest ktoś, kto bardziej zasługuje na tytuł "The spirit of Prague" od Karola IV, na cześć którego nazwano słynny praski most? Nie sądzę. Sądzę za to, że to będzie najlepszy kompan, a historii, których podczas wspólnego wieczoru wysłucham, nie zapomnę nigdy... Zdrowie, Karol!
 • 11. Iwona N
  iwin......@.........
  Otwieracz
  Lodówkę opróżniłabym z moim przyjaciółkami. One są w mojej drodze życia. Podążam tą drogą do wnętrza siebie, jest ona pełna zakrętów, życiowych nauk, drogą wielu emocji i rozkwitu piękna naszego życia. Bez niej nie byłoby spełnienia i radości. Cieszę się, że na naszej drodze spotkałam piwo Staropramen bo towarzyszy mi podczas moich życiowych wędrówek.
 • 12. Iwona M
  ivi9@.....
  Otwieracz
  Odpalę jesiennego grilla, niech to będzie wyjątkowa chwila! Niech rozżarzą się węgielki, niech usmaży się stek wielki. Wyjmę z lodówki SMEG Staropramena, którego wybitny smak to domena. Kilku przyjaciół do mnie przyjedzie, będę miała Czechów na obiedzie. Oni mają piwo w swoim DNA, każdy to wie kto Czechów zna. Chcę ich ugościć znakomicie, Staropramena podam jeśli pozwolicie. Powspominamy stare czasy, nasze studenckie ambarasy. Na pewno do rana się zasiedzimy, w tym czasie lodówkę SMEG opróżnimy.
 • 13. Daniel S
  dani..............@.........
  Otwieracz
  Zdecydowanie z SpongeBob'em Kanciastoportym dlatego że to >>gąbka<< która chociaż wiele może wchłonąć to i tak finalnie wszystko się z niej wyciśnie i per saldo jedynym beneficjentem złotego dżina zaklętego w butelce STAROPRAMEN’u stałbym się ...MOI.
 • 14. Adam F
  prom.......@.........
  Otwieracz
  Taką lodóweczkę opróżniłbym z moim menadżerem, po ponad roku zdalnej pracy ostatnio pierwszy raz z nim się spotkałem i od razu za dobrego do zabaw kompana uznałem. To mieszkający w Polsce, Bawarczyk z włoskimi korzeniami, którego temperament i sposób bycia dopasowuje się zależnie od sytuacji i choć różnica wieku dzieli nas spora dogadujemy się świetnie i każda ilość Staropramena pod naszą opieką zostałaby opróżniona.
 • 15. Jerzy M
  jure.......@.....
  Otwieracz
  Piękną lodówkę SMEG opróżniłbym ze złotego skarbu tylko z "starymi kumplami". Siedzielibyśmy pili butelkę po butelce i wspominali wspólne żarty, wspólne plany, wspólną zabawę i tak aż do "ostatniej serii", uchachani cofnęlibyśmy do świata pierwszych dorosłych planów i marzeń. Bo następny dzień będzie pierwszym dniem pięknej wspólnej nowej przygody.
 • 16. Hubert L
  laba...@.....
  Otwieracz
  Wypije pyszne piwo z najlepszym kumplem marynarzem. Dlaczego? Piwo po czteromiesięcznym rejsie się należy. 😉
 • 17. Piotr C
  pit0..@.........
  Otwieracz
  Z panią Inflacją- może jej zaszumi w głowie i spadnie chociaż w połowie, a z panem VATem się nie podzielę, sam wziął już sobie zbyt wiele.
 • 18. Agata M
  ague...@.........
  Otwieracz
  Lodóweczka będzie pusta, a ja będę czytać Prousta! Z Tatą sobie pogadamy, filozofię przebadamy! Staropramen się poleje i dyskusja rozgorzeje… A lodówka nas nakarmi płynnym złotem prosto z Narnii! Więc z Tatusiem ją opróżnię, a w dyskusji… będzie różnie! 😊
 • 19. Dominik S
  dome....@.........
  Otwieracz
  Zaprosił bym najlepszych i niezawodnych kumpli! Dokupił chrupka i poping corna, otworzył wrota tego chłodnego skarpca każdego faceta i rzekł bym do zebarych: "Od dnia tego do końca świata w naszej bedziem pamięci albowiem ja, daruje wam ten chłodny boski napitok na ukojenie męskich gardeł" A potem do rana delektowali byśmy się smakeim niepowtarzalnego Staropramena. Tak właśnie spożytkował bym wygraną lodówkę...
 • 20. Anna K
  kozd.........@.........
  Otwieracz
  Małżonka osobistego bym do tego zaprosiła, byłaby to dla niego niespodzianka bardzo miła. Ja miałabym wspaniałą lodówkę opróżnioną, a mąż wielodniową piwną ucztę zapewnioną. No i przy okazji może bym coś wynegocjowała, już mi się w głowie tworzy lista "co w zamian" cała. Bo nie ma nic za darmo, za taką ilość Staropramena, to musi być wysoka cena - salonu pomalowanie, szafek w kuchni wieszanie...:).
 • 21. Roksana H
  brok..@.....
  Otwieracz
  Opróżniła bym lodówkę Staropramen z bratem, mamą i wujkiem, dlatego że najlepsze rodzinne spotkania są przy grillu a grill bez piwa Staropramen to nie grill. Oprócz tego moja mama nie znosi piwa a to jedno piła kilkadziesiąt lat temu w Czechach i jako jedyne Jej smakuje.
 • 22. Daniel S
  dani..............@.........
  Otwieracz
  Z PRZYJACIELEM który jak Staropramen jest lekarstwem w „chorobie” Co wzmacnia ducha, a ciało stawia na nogi, Niech i on przyjaciela zobaczy też we Mnie, By stać się tak jak on Mnie, tak i JA jemu drogim...
 • 23. Łukasz D
  mast.......@.........
  Otwieracz
  Z członkami grupy Ghostbusters. Lodówka pełna piwa Staropramen jest więzieniem dla prawdziwego ducha Pragi. Aby poskromić takiego pradawnego i silnego ducha potrzebni będą zawodowcy, czyli Pogromcy Duchów! Miejsce ducha Pragi jest na wolności, a więc trzeba rozprawić się z piwem. W pojedynkę nie byłoby to możliwe ;)
 • 24. Grzegorz N
  g.no......@.........
  Otwieracz
  Piwa Staropramen z lodówki Smeg najchętniej napiłbym się z Josefem Koudelką, podpytując o tajniki dobrego reportażu fotograficznego i ucząc się jego spoglądania na świat.
 • 25. Grzegorz N
  g.no......@.........
  Otwieracz
  Lodówkę Smeg z piwem Staropramen opróżniłbym z pisarzem Umberto Eco prowadząc długą rozmowę o powieści pt. "Cmentarz w Pradze".
 • 26. Grzegorz N
  g.no......@.........
  Otwieracz
  Lodówkę z piwem Staropramen opróżnił bym z moim chrzestniakiem w jego 18 urodziny, aby nauczyć go korzystać z alkoholu odpowiedzialnie i nauczyć wybierać piwno charakteryzujące się wyjątkowym smakiem i starannością w przygotowaniu. Chrzestniak ma urodziny w dniu św. Patryka, a to zasługuję na wyjątkowy piwny trunek.
 • 27. Robert T
  r_ty...@..............
  Otwieracz
  Piwo Staropramen w lodówce SMEG! Na kolanach bym szedł, jak na skrzydłach biegł! Nakręcony miłosnymi feromonami wypiję z rozkoszą Staropramen z moją ukochaną, bo piwna komitywa jest między nami!
 • 28. Małgorzata J
  malg.................@.......
  Otwieracz
  Z bratem, bo się narobił pomagając mi nosić graty przy przeprowadzce z trzeciego piętra.
 • 29. Damian M
  dami........@.........
  Otwieracz
  Z kolegami z grupy strzeleckiej, bo nikt nie ma tak celnego humoru.
 • 30. Damian M
  dami........@.........
  Otwieracz
  Z kolegami z grupy strzeleckiej, bo nikt tak celnie nie punktuje rzeczywistości jak oni.
 • 31. małgorzata j
  gosi......@.....
  Otwieracz
  Z moim kumplem Marcinem! Z Marcinem znamy się od szczenięcych lat. Mówią, że przyjaźń damsko -męska - to niemożliwe! Razem z Marcinem łamiemy ten stereotyp. To Marcin zawsze miał najbardziej zwariowane pomysły, które wspólnie realizowaliśmy. Nie raz wpakował Nas w jakieś tarapaty, ale zawsze było bardzo wesoło i dobrze się kończyło. Dzięki niemu mam teraz co wspominać! To On zaraził mnie miłością do dalekich podróży, szalonej zabawy i miłością do piwa Staropramen!
 • 32. Małgorzata G
  grys....@.....
  Otwieracz
  Opróżniłabym ją ze SMAKIEM... jęczmiennym, z chmielową nutą, zbożowym uniesieniem i bursztynowym lśnieniem... Dlaczego? Bo w oka mgnieniu przenoszę się do czeskiego pubu, bez wychodzenia z domu, zakręcona na maksa... Dołączysz?
 • 33. Marcin N
  nowa..........@.........
  Otwieracz
  Z kreskówkowymi sąsiadamu, czyli Patem i Matem, ponieważ większość moich prac rwmontowo-domow kończy się jak u nich😉
 • 34. Michał J
  jajx...@.........
  Otwieracz
  Z przyjacielem, żebyśmy mogli potem oglądać słabe filmy
 • 35. Tomasz N
  Toma.........@.........
  Otwieracz
  Pić z czeskim policjantem na ławeczce w Pradze, to zawsze świadczy o bratniej odwadze! Wypić sobie kufel z wrocławskim strażakiem, to pewne, że kto inny obejdzie się smakiem :-)! W końcu wypić piwo z czeską pielęgniarką, to posłużyć się szklanką oj z wysoką miarką! Pijmy razem na zdrowie, w plenerze, czy w barze - w dobrym towarzystwie, przy najlepszym browarze!
 • 36. WITOLD S
  wist..@.....
  Otwieracz
  Z fantastyczną Kobietą, z tą jedyną, której nie zamieniłbym na żadną inną, z moją Żoną. Wkrótce przechodzi na emeryturę, w co trudno mi uwierzyć, i marzy o zorganizowaniu wesołej imprezy dla bliskich i współpracowników. Taka lodóweczka czeskiego piweczka ucieszyłaby Żonę jak do Pragi wycieczka!
 • 37. Daniel B
  Dani...............@.........
  Otwieracz
  Dzieciaci, z dwoma etatami, kochający mężowie. Generalnie najlepsi goście jakich znam - moi kumple. Żona i dziewczyny nazywają nas Dzikami. Pewnie dlatego, że zawsze któryś wróci ubłocony ze spotkania choćby nad Wisłą. Ale czy dobre piwo nie jest warte przeprawy przez najbardziej nawet rwące prądy?
 • 38. Łukasz D
  mast.......@.........
  Otwieracz
  Ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Jestem ciekawy czy po kilku piwach jest jeszcze większym śmieszkiem niż znamy go z telewizji. A może wręcz przeciwnie zaczyna być wtedy filozofem?
 • 39. Marek S
  ster......@.........
  Otwieracz
  Lodówkę SMEG opróżniłbym z przyjaciółmi, z którymi zjechaliśmy Czechy wzdłuż i wszerz. W tej podróży wspomnień, podczas kolejnych spotkań przy kufelku piwa Staropramen wrócilibyśmy na Josefov w Pradze, rynek w Ołomuńcu, zeszlibyśmy do podziemi w Brnie i wybralibyśmy się na spacer po wąskich uliczkach Czeskiego Krumlova . Pięknych wspomnień z Czech jest tyle, że jedna lodówka nie starczy :) A tak właściwie niezależnie od konkursu i tak takie piwne wspominki zrobimy. Bo Czechy są tego warte.
 • 40. Mariusz L
  mari.........@.....
  Otwieracz
  Z Adamem Małyszem ponieważ dzięki niemu Polacy uwierzyli w skoki narciarskie a młodzież poszła w ślady mistrza.
 • 41. Janusz P
  spam@...........
  Otwieracz
  Piwo rzecz jasna smakuje najlepiej gdy w towarzystwie siedzisz wesołym. Wypiłbym, więc kufel niejeden spieniony wraz z przyjaciółmi nie najmłodszymi, jednak przy kuflu uśmiechniętymi. By powspominać wspólne wyprawy, te minione do Czech i te które jeszcze przed nami.
 • 42. Agnieszka M
  Agam...@.........
  Otwieracz
  Z drużyną siatkarek reprezentacji Polski, ponieważ dziewczyny dają na codzień 100% i za ich trud chciałabym się z nimi podzielić świetnym piwem staropramen.
 • 43. Maciej K
  matr...@.....
  Otwieracz
  Zostawił bym sobie 2 piwa. Pozostałe zapakował bym na sondę kosmiczną i wysłał na Marsa. Niech inne cywilizacje też posmakują najlepszego piwa na ziemi.
 • 44. Grzegorz R
  rako..@.....
  Otwieracz
  Trzeba posłuchać mędrca jednego, żeby wypić dobre piwo potrzeba do tego kompana odpowiedniego, z takim co tajemnicy dochowa i godnie w górę butelką toast wznosi a nie pod pazuchę chowa. Z kimś co można konie kraść i ze śmiechu na trawie się kłaść. Istnieją właśnie tacy prawdziwi przyjaciele z którymi bronkami z stylowej lodóweczki się podzielę ;)
 • 45. Łukasz M
  luka..........@.........
  Otwieracz
  Z Janem Kolerem bo był świetnym piłkarzem i wiele razy poznał smak zwycięstwa, a Staropramen wygrywa wszystko.
 • 46. Krzysztof F
  kris......@.....
  Otwieracz
  STAROPRAMEN się już chłodzi, Wypić trochę nie zaszkodzi. Wzywam szybko wtem posiłki, Przyjdą kumple, me osiłki. Żonę wyślę na zakupy, Im pokażę moje łupy! Oni bardzo mnie wspierają, Ich procenty zachęcają. Piwko naszym przyjacielem I okrętem oraz sterem. STAROPRAMEN- kapitanem, On już z nami pozostanie. W porcie naszym zacumuje, Nikt mi go nie odholuje. On się chłodzi już od rana, Nocka będzie z nim udana. Nikt nie zrzędzi, nie marudzi, Żony foch mnie tylko zbudzi :)
 • 47. Cezary Z
  kont.................@.........
  Otwieracz
  Lodówkę opróżniłbym z Krzysztofem Skibą z racji tego, że był moim idolem od dziecka i uważam go za super inteligentnego gościa, pomimo tych wygłupów na scenie.
 • 48. Euzebiusz K
  call..@.....
  Otwieracz
  Ze swoim telewizorem, bo jest dobrym towarzyszem podczas oglądania meczów piłkarskich - lubi mecze i nie pije piwa ;)
 • 49. Dominik B
  domi...........@.........
  Otwieracz
  Lodówkę pełną piwa opróżniłbym z piękną instagramerką która kocha życie, lubi wędrować, zatracać się w dźwiękach natury i rozkoszuje się jej urokami. Uwielbia chodzić bez celu, jakby czas się zatrzymał. Jesienią obserwuje poranną rosę, pajęczyny i czeka na promienie słońca. Chce być bliżej natury, bliżej siebie.
 • 50. Sylwia G
  sylw.............@.........
  Otwieracz
  Z moim chłopakiem, bym mogła cieszyć się zarówno piwem i jak i jego uśmiechem, gdy się o tym dowie.
 • 51. Natalia S
  nata..........@.........
  Otwieracz
  Opróżniłabym lodówke SMEG pełną Staropramena z rodziną. Rodzice w czasach istnienia Czechosłowacji bywali tam i zawsze przywozili prezenty, a miedzy nimi najciekawsze i idealne dla nich piwo Staropramen.Co ciekawe- mąż też uwielbia to piwo.Mamy 2 còrki, 16 i 21 lat. Nie uzywaja alkocholu, ale starsza, posmakowawszy Staropramena na wyjezdzie na przyrode przy szaszlykach na swoje urodziny bardzo pochwalila jego jedwabisty delikatny pelny smak.Widzę, że będzie to już trzecie pokolenie wielbicieli!
Pokaż więcej